Imieninki , ważne daty

Prezent

Mamy następujących solenizantów: Mariusza, Melanii, Sylwestra w dniuWtorek


Kalendarz

Wydarzyło się:

  • 1960 - Przeniesienie stolicy Brazylii z Rio de Janeiro do Brasilii
  • 1969 - Wyrok Sądu Najwyższego USA w sprawie Street versus New York
  • 1988 - Ostatnia egzekucja w Polsce

Zabaw się z odcieniami farb Palette

Zabawa z koloryzowaniem włosów odcieniami farb Palette może być naprawdę ciekawa, tym bardziej, że praktycznie każda kobieta lubi raz na jakiś czas zmieniać swój wizerunek. Dlatego też warto czasem zmienić styl ubierania się, a czasem warto poszaleć z kolorem włosów. Z pewnością poczujemy, że przeszłyśmy niemałą odmianę.

A przecież zmiany na dobre. są dobre. Nie bójmy się więc tych zmian, nie trwajmy od lat w tym samym wizerunku tylko poddawajmy się różnym zabiegom czy metamorfozo, aby znaleźć swój styl. A nie znajdziemy swojego stylu, jeżeli nie będziemy eksperymentować i tak jest praktycznie ze wszystkim. Mówi się, że jak kobieta zmienia fryzurę albo kolor włosów, to tak jakby trochę zaczynała życie na nowo. Dlatego też nie dziwne, że tak wiele kobiet decyduje się na takie radykalne zmiany, i tak wiele kobiet jest fankami farb do włosów.

Ich stosowanie jest naprawdę banalne,…

Ich stosowanie jest naprawdę banalne, tym bardziej, że powstały już też farby do włosów w piance, które to pozwalają na to, że my same, niezależnie od długości naszych włosów, możemy swobodnie ufarbować je sobie, bez pomocy drugiej osoby i bez konieczności wizyty u fryzjera. To naprawdę wspaniałe, że w każdej chwili możemy się umalować farbą koloryzująca do włosów i nie musimy być od nikogo uzależnione, a włosy po takiej farbie są równomiernie umalowane, piękne i błyszczące.

Galeria

Teraz farbowanie praktycznie niczym się nie różny od mycia włosów, to naprawdę przełom, jeżeli chodzi o koloryzację włosów, oraz sam sposób jej wykonania. Teraz możemy farbować się w pełni samodzielnie!.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>